Halı Yıkama Keçiören

Keçiören Halı Yıkama
Halılarınızın ilk günkü temizliğine kavuşması ve sağlıkla kullanmanız için Keçiören halı yıkama firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.
Adrese Teslim Hizmet
Firmamız sizler için halı yıkama sürecini kapıya teslim şeklinde yürütmektedir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde halılarınız adresinizden alarak tesisimize yıkmaya götürüyoruz. Burada işlemler tamamlandıktan sonra ise yeniden adresinize teslim ediyoruz.
Halı alma ve teslim etme işlemlerinden önce sizlere bilgi veriyoruz. Müsait olduğunuz zaman diliminde gelerek sürecin aksamadan işlemesini sağlıyoruz. Üstelik nakliye aşamaları için ayrıca ücret almıyoruz.
Uzman Ellerde Halı Yıkama
Tesisimize getirilen ürünlerin tamamı Keçiören halı yıkama firması uzman çalışanlarımızın ellerinde yıkanır. Uzun yıllardır bizimle çalışan, bu alanda deneyimli ve bilgi sahibi olan kişilerle çalışıyoruz.
Sizlerin halılarınıza ne kadar değer verdiğini biliyoruz ve biz de aynı değeri veriyoruz. Halıların tamamı profesyonel makineler yoluyla el değmeden yıkanıyor. Böylece halılar tamamen hijyenik bir ortamda temizlenmektedir.
Halıya Özel Yıkama
Her halının dokuması, iplik sıklığı ya da tabanı farklıdır. Bu farklılıklar yıkama aşamasında gözetilmelidir. Aksi takdirde halılarınız beklenenden daha kısa sürede yıpranabilir. Doğru şekilde yıkandığında ise halılarınızın kullanım ömrü uzayacaktır.
Firmamızdaki çalışanların tamamı işinde uzman ve deneyimlidir. Böylece halılar standart şekilde yıkanmak yerine her halının türüne göre yıkama işlemi yapıyoruz. Örneğin bir el dokuma halı ile makine dokuma halı arasında büyük fark vardır. İşte bu farklar yıkama aşamasında da kendisini gösterir. Kültürümüzün bir parçası olan el dokuması halılara daha çok özen gösterilerek yıkama yapılır.
Tüm Lekelere Elveda
Halılar her zaman ayak altındadır ve pek çok kire sahne olur. Yemek ya da çay kahve döküldüğüne sıklıkla rastlanır. Evdeki imkanlarla çıkaramadığınız bu lekeler tarafımızca kolayca çıkarılır. Halılar yıkamaya alınmadan önce leke tespiti yapılır ve sonrasında leke çıkarma işlemi yapılır. Lekeler yumuşadıktan sonra halılar yıkamaya alınır.
Halı yıkama Keçiören firmamız aşamasında köpüklü su ile yıkamadan sonra durulama yapılır. İşlem tamamlanınca halılar lazer altında leke kontrolünden geçer. Temizliğinden emin olunduktan sonra artık kurumaya bırakılır. Tamamen kapalı ortamlarda kir ve toza maruz kalmadan kuruma sağlanır. Kuruyan halılar paketlenir ve adrese teslim edilmek üzere yola çıkar. Eğer çıkması mümkün olmayan lekeler varsa müşterilere bilgi verilir.
Teknolojik Donanım
Firmamıza gelen halıların tamamı ilk olarak kayıt altına alınır. Böylece karışıklıklar önlenir. Bu kayıt halı yıkama işlemlerinin sonuna, halılar teslim edilene muhafaza edilir.
Firmamız Keçiören halı yıkama işlemleri sırasında üstün teknoloji ürünü makinelerden yararlanır. Halılar dev platformlarda işleme tabi tutulur. Yıkama için halı tipine uygun yumuşak fırçalar kullanılır. Böylece halılarda bozulmaya izin verilmez. Aksine doğru yöntemlerle yıkanan halınız çok daha temiz ve yeni görünecektir.
Deterjan Seçimi
Firmamız halı yıkama için ağartıcı ya da kostik gibi zararlıları kullanmaz. Bu kimyasalları içermeyecek şekilde kendi özel formül deterjanlarımızı kullanıyoruz. Lekeleri çıkaracak kadar güçlü ancak sağlığınızı tehdit etmeyecek kadar az kimyasal içeren ürünler kullanıyoruz. Böylece tüm lekeler çıkarken halılarınız zarar görmez. Halılar eve geldiği zaman kokudan rahatsızlık duymazsınız. Teslim ettiğimiz halılar sadece temizlik ve ferahlık kokacaktır.
Uygun Fiyatlar
Keçiören ucuz halı yıkama firmamız sizler için en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Halılar metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. El dokuması halılar makine dokuması olanlara göre biraz daha pahalıya yıkanır. Ancak yapılan özel muamele düşünüldüğünde fiyatlar oldukça makuldür ve piyasa koşullarının altındadır. Böylece halı yıkamayı ertelemek yerine senede birkaç kere halı yıkatarak evinizin tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.
 
 
Keçiören Halı Yıkama Facebook SayfasıKeçiören Halı Yıkama Twitter SayfasıKeçiören Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK