Keçiören Halı Yıkama Fabrikası

Halıların sıradan temizlik dışında yılda iki kez yıkanması gerekmektedir. Ancak halı yıkama işlemini uzman ve bu işi bilen kişilere yaptırmak gerekir. Biz sizler için halı yıkama işlemini sizler kadar ayrıntılı düşünerek ve itina ile temizliyor, geleneksel yöntemlerimizden ve hijyenimizden de asla ödün vermiyoruz. Keçiören halı yıkama ailesi olarak kusursuz hizmeti ayağınıza getirdik. Halı yıkamanın ustalık gerektiren bir işlem olduğunun bilincinde olarak bu iş için çalışan elemanlarımızı, eğitim almış ve uzman kişilerden seçtik.

Bir halı yıkama programı halının hijyenini en etkili şekilde sağlamaya yönelik olarak düzenlenmiş olmalıdır. Müşterilere ait kayıtlar düzenli ihtimamlı bir şekilde tutulmalı, yoğun dönemlerde dahi halıların adresleri karıştırılmamalı, doğru bir şekilde adrese teslimat gerçekleştirilmelidir. Bu işlemlerin her birinin müşteriler ve kurum için ne kadar önemli olduğunun bilincine vararak, firmamızda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız teknik ekipman ve materyaller ile halınızın üzerindeki kıl uçlarından, havlarına kadar yerleşmiş bütün tozları ve kirleri, halı üzerinden ustalıkla temizliyoruz. Ardından halınızı duruluyor, kuruluyor ve ustalıkla ambalajlıyoruz. Bu işlemlerin her biri özenle yapılmakta ve denetlenmektedir. Halıların hijyenik bir şekilde temizlenmesi evde bakteri kaynaklı yaşanan pek çok hastalığı önleyecektir. Çünkü fark etmesek bile oraya yerleşmiş ancak önemsiz görünen bakteriler büyük hastalıklara sebep olur. Tüm bunların farkında olmak ve bu doğrultuda çalışmak temel prensibimizdir. Sizleri de halı yıkama için bize ulaşmaya davet ediyoruz.

Keçiören Halı Yıkama Facebook SayfasıKeçiören Halı Yıkama Twitter SayfasıKeçiören Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK