Keçiören Halı Yıkama Overlok

Keçiören halı yıkamanın verdiği bir diğer hizmette overlok hizmetidir. Herkes tarafından bilinen bir gerçektir, halıların en çok köşelerinin eskidiği ve yıprandığı. Köşeleri ve de püskülleri… İşte bu noktada önceden overlok yaptırmak yerine, yeni bir halı alınır ve eski halı da ya balkona kaldırılır ya da çöpe atılırdı.

Artık bu devre son! Keçiören halı yıkama firması olarak biz eskimeye yüz tutmuş ya da eskimiş halılarınıza overlok işlemi uyguluyoruz ve sizin halınız eskisinden çok daha kullanışlı ve de gösterişli bir hal almasını sağlıyoruz. Hem yeni bir halı alma masrafından sizleri kurtarıyor hem de büyük paralar verip aldığınız halılarınızı uzun ömürlü olarak tamir edip tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Overlok makineleri genelde çok ses çıkardıkları için müşteriler tarafından evde hizmet yerine firmalarda hizmeti daha doğru bululardı. Ancak Keçiören halı yıkama firması olarak biz, son teknoloji harikası olan elektronik cihazlarımızla overlok işlemlerinizi hem çok sessiz hem de çok süratli yaparız.

Ve hem siz kendi gözlerinizle uyguladığımız işlemleri ve ne kadar disiplinli, titiz ve dikkatli çalıştığımızı görürsünüz hem de biz kaliteli hizmet anlayışımızı sizlere gösterebilme şerefine nail olabildiğimiz için haklı gururumuzu yaşarız.

Keçiören Halı Yıkama Facebook SayfasıKeçiören Halı Yıkama Twitter SayfasıKeçiören Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK