Keçiören Halı Yıkama

1990 yılında Ankara’nın Keçiören ilçesinde çalışma hayatına faal olarak başlayan firmamız ilk günden itibaren bu güne kadar kendini, siz değerli müşterilerinin geri bildirimleri, önerileri ve istekleriyle büyümüş ve bu yolda kendini her geçen gün daha da geliştirmiştir. Firmamız bünyesinde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halılarınız için overlok hizmeti verilmektedir. İlk olarak halı yıkama ile faal iş hayatına adım atan firmamız daha sonra kendini her türlü temizlik alanında geliştirmiş ve lider bir marka olmuştur. Kullandığı anti bakteriyel uygulamalarıyla halılarınızı, koltuklarınızı, battaniye ve yorganlarınızı ilk günkünden daha temiz ve daha kullanışlı hale getirerek siz değerli müşterilerine piyasanın en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Sağlığınızın elden ve ayaklardan geçtiğini unutmadan bu tarz temizlikleri asla ama asla aksatmamalı ve de profesyonel olarak yapabileceğinize inanmıyorsanız bu tarz işleri konusunda uzman olan Keçiören halı yıkama firmasına bırakmanızı öneriyoruz. Keçiören halı yıkama firması koltuklarınızı, halılarınızı ve de battaniye ve yorgan gibi bütün gece temas halinde olduğunuz önemli şeyleri büyük bir titizlik ve büyük bir dikkatle, disiplinli çalışarak temizler, kurular ve de hijyenik bir halde siz değerli müşterilerinin kullanımına bırakır. Temizlikten sonra aradaki farkı gerek kokudan gerekse rengi açılan halı, koltuk, yorgan ve battaniyenizden anlayacaksınız. Keçiören halı yıkama firması sizlerin isteği doğrultusunda üstün teknolojisini de kullanarak, evinizde, gözlerinizin önünde halı, koltuk, yorgan ve battaniye gibi ürünlerinizi temizlemekte ve bu işlemleri adım, adım sizlere göstermektedir. Temizlik aşamasında gördüklerinize inanamayacağınız gibi bu güne kadar oturduğunuz koltuğun, bastığınız halının ve gece boyu üzerinize sardığınız battaniye ve yorganınızın ne kadar kirli olduğunu göreceksiniz. Ancak temizlendiğini gördüğünüzde de içiniz çok rahatlayacak. Uykularınız kötü kokularla bölünmeyecek. Elinizi koltuğun kenarına değdirdiğinizde tozlar gözünüze, gözünüze girmeyecek. Ve küçük bebeğiniz halınızda emeklerken ağzına hastalık bulaştırabilecek mikroplar girmeyecek. İşte bütün bu mutlu sonları Keçiören halı yıkama firması olarak sizlerin ayağınıza kadar getiriyoruz. Tek bir telefonla müşteri hizmetlerimize ulaşmanız, istediğiniz hizmeti ve evinizin adresini vermeniz Keçiören halı yıkama firması için yeterlidir. Sizin belirlediğiniz bir zamanda evinize gelir ve istediğiniz hizmeti size sunarız.

Bir diğer hizmetimiz ise overlok hizmetidir. Herkes tarafından bilinen bir gerçektir, halıların en çok köşelerinin eskidiği ve yıprandığı. Köşeleri ve de püskülleri… İşte bu noktada önceden overlok yaptırmak yerine, yeni bir halı alınır ve eski halı da ya balkona kaldırılır ya da çöpe atılırdı. Artık bu devre son! Keçiören halı yıkama firması olarak biz eskimeye yüz tutmuş ya da eskimiş halılarınıza overlok işlemi uyguluyoruz ve sizin halınız eskisinden çok daha kullanışlı ve de gösterişli bir hal almasını sağlıyoruz. Hem yeni bir halı alma masrafından sizleri kurtarıyor hem de büyük paralar verip aldığınız halılarınızı uzun ömürlü olarak tamir edip tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Overlok makineleri genelde çok ses çıkardıkları için müşteriler tarafından evde hizmet yerine firmalarda hizmeti daha doğru bululardı. Ancak Keçiören halı yıkama firması olarak biz, son teknoloji harikası olan elektronik cihazlarımızla overlok işlemlerinizi hem çok sessiz hem de çok süratli yaparız. Ve hem siz kendi gözlerinizle uyguladığımız işlemleri ve ne kadar disiplinli, titiz ve dikkatli çalıştığımızı görürsünüz hem de biz kaliteli hizmet anlayışımızı sizlere gösterebilme şerefine nail olabildiğimiz için haklı gururumuzu yaşarız.

Koltuk yıkama işlemlerimizden de bahsedecek olursak;

Herkes tarafından bilinir ki koltuklar hem çok çabuk kokar hem de çok çabuk kirlenir. Bunun nedeni ise, dışarıdan gelmiş bir bireyin, dışarısının bütün tozu ve mikrobuyla birlikte eve gelir gelmez koltuğa oturması ve de elbiseden koltuğa bulaşan toz parçacıklarının çok oluşudur. Günün hemen, hemen her dakikasında oturabileceğinizi veya temas edebileceğinizi düşündüğünüz koltuklarınızın bu denli kirli ve hastalık dolu olduğuna inanabiliyor musunuz? Yılda en az iki kere anti bakteriyel ürünlerle temizlenmesi gereken koltuklarınızı Keçiören halı yıkama olarak biz, büyük bir zevk ve profesyonellikle temizler ve size tamamen hastalıklardan arındırılmış bir şekilde teslim ederiz. Koltuk yıkama işlemlerinizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evinizde de yapabiliriz, koltuğunuzu firmamıza götürüp, tamamen hijyenik olan çalışma ortamında da temizleyebiliriz. Koltuk yıkama işlemi genel olarak sizin bizi aramanız ile başlayan ve bizim sizin evinize gelip, koltuğunuzu önce yıkayıp sonrasında da bütün hastalıklardan arındırıp, kurutup, size teslim etmemiz ile biter. Tamamen profesyonel bir destek ile temizlenmesi gereken koltuklarınızı yılda en az iki kere Keçiören halı yıkama firmasına temizletmenizi öneririz. Aksi taktirde gözden kaçırdığınız bir kir, leke ya da toz, verdiğiniz bütün emeği bir saat içinde yok ederek koltuğu yeniden hastalıklar dünyasına çevirebilir.

Kurulduğu ilk günden bu güne kadar kesinlikle kaliteli hizmet anlayışı misyonundan çıkmayan Keçiören halı yıkama, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten dolayı onur duyar ve sağlıklı bir ömür diler.

Keçiören Halı Yıkama Facebook SayfasıKeçiören Halı Yıkama Twitter SayfasıKeçiören Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK